Hakkımızda

2020 yılında faaliyet hayatına başlayan Bioprime, özünde Veteriner Hekimler ve Ziraat Mühendisleri tarafından kurulmuş olan bir firmadır. Sunduğu böcek ilaçlama faaliyetini profesyonel bir çerçevede ilerleten firma, hizmetlerinde T. C. Sağlık Bakanlığı’nın 21.05.2011 tarih ve 27940 sayılı Resmi Gazetede yayımladığı Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Yönetmeliği ile getirilen yeni düzenlemelerini temel almaktadır.

Hizmet hayatına başladığı günden bu yana adını başarılarıyla duyuran firmanın hizmet sunarken belirlemiş olduğu birtakım ilkeler vardır. Haşere / böcek, kemirgen ilaçlama gibi faaliyetlere ek dezenfeksiyon hizmeti de sunan firmanın belirlemiş olduğu hizmet ilkeleri aşağıda verildiği gibidir;

Sağlık Öncelikli Hizmet

Haşere ilaçlama faaliyetinde temel alınan ilk ilke, sağlıktır. Böcek ilaçlama faaliyeti gerçekleştirilirken ev ya da bina sakinlerinin sağlıklarını güvence altına alacak ilaçlar seçilmektedir. Bu sayede binanın ve iç mekanın istenmeyen canlılardan kurtulması sağlanırken, iç mekan sakinlerinin konforu da maksimuma çıkartılmaktadır.

Şeffaf Çalışma İlkeleri

Bioprime, sunduğu hizmetlerin tamamında “şeffaf çalışma ilkelerini” benimsemiş olan bir firmadır. Böcek ilaçlama ya da doğrudan bina ilaçlama hizmeti satın alan kişilerin, sürecin her aşamasında bilgi istemesi mümkündür. Bu, sürecin sağlıklı bir şekilde ilerletilmesinin ön koşulu olarak görülmektedir.

Etkili İletişim ve Maksimum Memnuniyet

Bioprime, müşteri memnuniyetinin en temel ilkelerden olduğu, dünya standartlarında hizmet sunan bir firmadır. Kadrosunda yer alan profesyonel personeli, 7/24 çalışma prensibini benimsemiştir. Bununla birlikte çözüm odaklı bir yaklaşım sergilendiğini ve maksimum memnuniyet sağlandığını söylemek mümkündür.