A stylish WordPress theme for construction companies
WHATSAPP

0530 884 48 17

ADRES

Otobüscüler Sitesi 177. Cad.
No:16/44 Yenimahalle/Ankara

S.S.S.

İlaç seçimi ve doz ayarlamaları bu konuda yeterli eğitim ve bilgiye sahip olan mesul müdür tarafından yapılır.

Evet, Sağlık Bakanlığından onaylı belgeler mevcut.

Uygulama işleminden sonraki bir hafta eskiye oranla sayıları azalmasına rağmen böcek görmeniz olasıdır. Çünkü böcekler ilaçlamanın ardından ölürken yumurtalarını da etrafa bırakırlar, ancak böcek ilaçları yumurtaları öldüremediği için bir süre daha böcek görmeniz normaldir. Ergin forma geçtiklerinde ilacın uzun süre etkili olması sebebiyle onlar da temas ettikleri takdirde öleceklerdir. Ancak bazı nadir durumlarda ilk ilaçlamadan 3-4 hafta sonrasında ikinci bir ilaçlama gerekebilir.

İlaçlama yapılan alanda 2 gün boyunca ıslak temizlik yapılmasını önermemekteyiz. Zaten kullandığımız Bayer ürünleri lekesiz ve kokusuz olduğu için de temizliğe ihtiyaç yoktur.

Haşereler insanlara verdikleri direkt zararın yanısıra taşıdıkları pek çok hastalık ve mikrop yüzünden de insan sağlığını olumsuz etkilerler. Tifo, tifüs, veba, sarılık, mantar, alerjik reaksiyonlar, astım, hepatit vb. haşere ve kemirgenlerin neden olduğu hastalıklardan bazılarıdır. Ayrıca etrafta oluşturdukları kötü kokular, bıraktıkları dışkılar ve kötü görüntü yüzünden de yaşam alanlarımızı ilaçlamalıyız.

İlaçlama yapılmadan önce açıkta yiyecek bırakılmamalıdır. Eğer mutfak ilaçlanacak ise tabak, bardak gibi şeylerin açıkta bırakılmamasında fayda vardır. Pompa ile uygulanan ilaçlamada kapı ve pencereler kapalı tutulmalıdır. Jel uygulamada herhangi bir önlem ve hazırlığa gerek yoktur.

Toprak, hava, insan vücudu ve tüm çevremizde, mikroorganizmalar kendilerine yaşam alanı bulurlar. Evlerimizdeki halılar, kumaşlar, koltuklar ve yerler bakteri, mantar ve virüs yuvasıdır. Ayrıca temizlik yaparken kullanılan malzemelere karşı oldukça dayanıklı olan birçok bakteri yaşar. Evinizi veya iş yerinizi tamamen mikroorganizmalardan kurtarmak için yapabileceklerinizin başında, dezenfeksiyon gelir.

Her türlü açık-kapalı alanlar. Okul, Ev, İşyeri, Apartmanlar, Arabalar, Çocuk Oyun Alanlar, Park, Bahçeler

İçiniz rahat olsun, hiçbir eşya ya da canlıya zarar vermez.

Son yapılan bazı araştırmalar virüsün plastik yüzeylerde 5 gün, cam üzerinde 4 gün, çelik yüzeylerde 48 saat, alüminyum yüzeylerde 2-8 saat, kağıt üzerinde 4-5 gün, ahşap zeminlerde 4 gün, plastik eldivenlerin üzerinde ise 8 saat canlılığını koruduğunu göstermekte.

Uzman ve tecrübeli kadromuzla 7 gün 24 saat hizmet vermekte, sizlere en hızlı şekilde anlık çözümler üretmekteyiz.

Ankara’nın tüm ilçelerine hizmetimiz mevcut

%d blogcu bunu beğendi: