Kokusuz Böcek İlaçlama
Kokusuz Böcek İlaçlama

Kokusuz Böcek İlaçlama

Kokusuz böcek ilaçlama yöntemi Böceklerle mücadelede kullanılan eski ilaçlama yöntemleri, böcekler kadar insan sağlığını da tehdit eden etkilere sahiptir. Bu etkiler nedeniyle, kullanılan yöntemler konusunda titizlikle sürdürülen çalışmalar sayesinde yeni ve insan sağlığı açısından zararsız işlemler geliştirilmiştir. Kokusuz ilaçlama işlemleri kolay uygulanabilir ve insanlar için zararsızdır.

Su bazlı karışımlarla oluşturulan ve püskürtme yöntemi ile kullanılan kokusuz böcek ilaçlama işlemleri, eski yöntemlerin uzun ve işlevsiz etkilerinden sonra, böceklerle mücadelede yeni bir dönemin başlamasını sağlamıştır. Kullanılan yeni yöntemlerle eskiden olduğu gibi uzun ön hazırlıklara ve evden saatlerce uzak kalmayı sağlayacak planlamalara gerek kalmamıştır. Günün her saati uygulanabilir bu yöntemler ile böceklerle mücadelede kalıcı ve etkin çözümler sağlanabilmektedir.

 

                     Kokusuz Böcek İlaçlama yı güvenle kullanabilmek için profesyonel destek alın

 

Kokusuz Böcek İlaçlama nın Faydaları

Kullanılan ilaçlarda koku etkisi veren kimyasal maddelerin olmaması profesyonel böcek ilaçlama firmalarına ve insan yaşamına büyük katkı sunmuştur.Son zamanlarda ortaya çıkan bu uyguklama sayesinde ilaçlama yapmaya çekinilen yerlere rahatlıkla girilmesini sağlamıştır.Özellikle huzurevi ve yaşlı bakım evleri gibi yaş ortalaması büyük olan insanların kaldığı ortamlarda çok işe yaramıştır.Burada kalanların birçoğunda anfizem,ilaç alerjisi,solunum yetersizliği gibi vakalar çok sık görülmektedir.Normalde kokulu ilaçlama teniğinden faydalanmaya kalkarsak burada yaşayanların birçoğunu ortamdan uzun bir süre uzaklaştırmak zorunda kalabilirdik.Bu tip ilaçların ortaya çıkması ile birlikte çok rahat bir şekilde ilaçlama yapılabilmekte ve insanların uzun bir zaman ortamdan uzaklaşmalarına gerek kalmamaktadır.

Kokusuz Böcek İlaçlama nın bir diğer güzel yönü çocuklu evlerin bulunduğu yerlerde kolayca uygulanmasıdır.uygulama sonucunda ortaya rahatsılık verecek bir koku salınmadığı için bu gibi ortamlarda rahatça ve güvenli bir şekilde kullanılabilmesidir.Diğer ilaçlar çocuklar ve bebekler için iritan etkiye yani alarjik etkiye sahipken bu tip ilaçlarda görülmez.

Diğer bir güzel yanıda okul,hastane,avm,kreş,huzurevi gibi toplu yaşam alanlarında rahatlıkla ve güvenle kullanımıdır.Gerekli doz ve miktar ayarlamaları yapıldığı takdirde saha müdürünün kontrol ve onayı ile güvenlibir şekilde kullanılabilir olmasıdır.

Kokusuz ilaçlama işlemlerinde kullanılan maddenin solunmasının insan sağlığı için herhangi bir zararı yoktur. Buna karşın, tedbirli olunması için kullanıcının bir saat boyunca ilaçlama işleminin yapıldığı yere girmemesi önerilir. İlacın gıda maddeleri ile temasının engellenmesi de önemlidir.

İlacın yapısındaki maddeler, gıdaların bozulma hızını arttırmaktadır. İlaçla temas eden gıdalar tüketilmemelidir. Ardında koku ve kirli hava yaratmayan kokusuz böcek ilaçlama işlemleri, günün her saati, her mekanda uygulanabilir ve böceklerle mücadelede etkin sonuçlar sağlamaktadır. Kullandığımız tüm ilaçlar sağlık bakanlığı onaylıdır.

Konu hakkında profesyonel destek almak için Bioprime Böcek İlaçlama Ve

Çankaya Böcek İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.