Kene İlaçlama
Kene İlaçlama

 

Kene İlaçlaması

Kene ilaçlama hizmetleri ile insan yaşamını riske atan bir problem olan kenelere karşı mücadele etme sürecini titiz bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Kenelerin insan yaşamından uzaklaştırılmasında büyük bir rolü olan ilaçlama sayesinde başarılı sonuçlara ulaşmak mümkün. O halde Bioprime ile siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir hizmet almaya hazır olmalısınız.

Kene, hastalıkları taşıyan ve ısırma yöntemiyle bazı hastalıkların insan kanına geçmesine neden olan canlı türüdür. Ölümcül hastalıkların yayılmasında öne çıkan keneleri yaşam alanından uzaklaştırarak önlem almak en önemli hususlardan bir tanesidir. Bu nedenle de kene ilaçlama süreçlerini titiz bir şekilde tamamlamak adına profesyonel ilaçlama hizmetine başvurmalısınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                        Kene İlaçlaması tam profesyonellik ister

 

Neden Kene İlaçlama Yapılmalıdır?

Kenenin yaşam alanına taşınması çeşitli şekillerde gerçekleşebilmektedir. Genellikle hayvanlar aracılığıyla taşınan bir haşere türü olan kenelerin tamamen ortadan kaldırılması gerekir. Aksi takdirde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi, Malaria, Kayalık Dağlar Benekli Humması, Lyme ve Akdeniz Benekli Ateşi gibi pek çok hastalığın görülmesi söz konusu olacaktır. Hastalıkların yayılmasında ve insan sağlığının tehdit edilmesinde rolü çok fazla olan pirelerle mücadeleyi özenle gerçekleştirmek gerekmektedir.

Keneler çoğu zaman gözle görülebilen boyutlarda olsa da bazı kenelerin gözle görülmesi mümkün değildir. Farkında olunmayan keneler nedeniyle hastalıkların yayılması ya da bulaşması söz konusu olur. Böylesi durumlarda insan sağlığını olumsuz etkileyen pek çok problem görülmesi muhtemeldir. Tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve daha sağlıklı bir ortam tesis etmek adına profesyonel kene ilaçlama hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Kene İlaçlama Fiyatları Ne Kadar?

Kenelerle mücadele ederken karşı karşıya kalacağınız en büyük soru işaretlerinden bir tanesi de kene ilaçlamada fiyat ne kadar? olacaktır. Bu tür soru işaretlerinin önüne geçmek adına kene ilaçlamada fiyatları belirleyen faktörleri bilmeniz gerekir. Bioprime olarak sertifikalı kene ilaçlama hizmetleri sunarken farklı yöntemlerle keneleri ortamdan uzaklaştırmayı amaçlıyoruz. Bu sayede kenelerin neden olacağı hastalıkları da gideriyoruz.

Profesyonel Kene İlaçlama

Dışardan basit olarak görülen kene ilaçlama hizmeti iyi bir profesyonellik gerektirir.Herşeyden önce karşılacağımız kene cinsinin belirlenmesi çok önemlidir. İlaçlama esnsasında bu canlıya karşı çok dikkatli olmak gerekiyor.Kenenin bir insan dan daha hızlı hareket edebileceğini bir çok kimse bilmez.Direkt olarak insan üzerine hücum eder. En ufak bir çalılık alan veya otluk alanda kolayca fark edilemezler.

 

                       

  Kene İlaçlama dikkatli olmayı gerektirir.

 

 

Bu gibi yerlerin yanından geçereken sizden hızlı hareket edip en ufak bir güvenlik zafiyetinizden yararlanırlar.Konakçı olarak sizi seçip kan ammeye başlarlar.Kan emerken oluşturdukları tükrükte taşımış oldukları ölümcül hastalıklarıda size bulaştırırlar. Siz farkedene kadar mikrobu vücunuza almış olursunuz.Türkiye de bazı bölgelerde özellikle yaz aylarında çok sayıda kene ısırma vakaları görülmektedir. Bir kısmı ölümle sonuçlanır.Özelikle Kırım Kongo Kanamalı mikrobunun bulaşması sonucu ölüm vakalarında yüksek artış gözlenmiştir.Geri dönüşümü olmayan bir hastalıktır.Tam tedavisi bilinmemektedir.

Kene mücadelesine profesyonel yardım almadan tek başınıza girmek büyük risk taşır.Öncelikle kendi can güvenliğizi düşünün.Bu canlının yaydığı mikrobun yıllar geçmesine rağmen  şu ana kadar kesin bir tedavisi bulunamamıştır.Kırım Kongo Kanamalı Ateşi ile seyreden bu hastalık Türkiye ye özgü değildir.İsminden de anlaşılacağı üzere Kongo dan bize gelmiştir.Oraya özgüdür.Bu çok düşündürücü bir durumdur.Hiç bir zaman bölgesel bir hastalık kıta aşıp

 

                                                     

                                                     

                                                     Sessiz düşman kene,Kene ilaçlaması profesyonel bir çalışmadır

 

 

 

Türkiye ye gelmemiştir.Nasıl geldiği hala bulunamamıştır. Ve çok hızlı bir şekilde yayılmıştır.Hiç bir litarütürde böyle bir şeye şu ana kadar raslanmamıştır.Hala gizemini korumaktadır.Bir çok saha çalışanımız kene vakası dendiğinde korkarak müdahale etmek zorunda kalmışlardır.Kendilerini yıllarca bu işe veren profesyoneller çekinirken sizler gereksiz bir cesate kapılıp can güvenliğinizi küçük hesaplar yaparak kaybetmeyin. Bir akrep mi yoksa kene mi derseniz biz Akrep deriz.En azından görürüz ne yapacağını biliriz davranış şeklini çözeriz,neyin ona etkili olduğunu saha tecrübelerimiz sonucu öğrenmişizdir. Ama bunların hiç biri kene için geçerli değildir.Farkedemezsiniz belki bazıları inanmayacak ama sahada sizden daha hızlı hareket eder.Beklemediğiniz ummadığınız anda saldırır.Korkması yoktur.İnsan dan çekinmez.

Siz de profesyonel kene ilaçlaması konusunda destek almak mı istiyorsunuz? O halde Bioprime ile iletişime geçerek en kaliteli ilaçlama hizmetlerine başvurabilirsiniz. Bioprime olarak sadece kaliteyi vadetmiyoruz. Aynı zamanda kaliteli çözümlerle de ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Konu hakkında profesyonel destek almak için Bioprime İlaçlama Ve Çankaya Böcek İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.