A stylish WordPress theme for construction companies
WHATSAPP

0530 884 48 17

ADRES

Otobüscüler Sitesi 177. Cad.
No:16/44 Yenimahalle/Ankara

Kemirgenle Mücadele

Kemirgenler besin kaynaklarımız için bizimle yarışırlar ve sağlık açısından büyük risk teşkil ederler. Hem doğrudan tüketim hem de dışkı ve idrar yoluyla kontaminasyon nedeniyle çok büyük gıda kayıplarına neden olurlar.

Kemirgenler yapılardan tesisatlara ve veri kablolarına kadar her şeyi kemirerek ve zarar vererek altyapıyı tahrip ederler. Kemirgenler nedeniyle iniş yapmak zorunda kalan yolcu uçakları bile bulunmaktadır.

Author
Author

Günlük olarak karşılaştığımız en önemli zararlı canlılardır. Kemirgenlerle mücadelede hem müşterileriniz hem de iş yeriniz için kabul edilebilir sonuçlar verecek bir prosedür oluşturmak çok önemlidir.

Verilen hizmeti sürekli iyileştirmek ve mümkün olan en iyi sonucu sunmak için becerileri güncel tutmak önemlidir.

Kemirgenlerle mücadelede uzman ekiplerden yardım alınmalı. BİOPRİME ,uzman kadrosu, ziraat mühendisleri , Veteriner Hekimler ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlarıyla sorunlarınıza kısa sürede kesin çözümler üretmektedir. Mücadelede yem istasyonları içine yerleştirilmiş Sağlık Bakanlığı onaylı pasta ve mum blok formunda yemler, yapışkan traplar ve çeşitli kapan modelleri kullanılmaktadır.

Uygulanacak işlem, uygulama yapılacak alanın sorunları, sorunların yaşanma sıklığı ve mücadele edilecek kemirgenin türüne göre belirlenir. İstasyonlar veya yapışkanlar, uzman ekibimizin yapacağı keşif ardından belirlenen noktalara yerleştirilir. Yerleştirilen istasyonlar uygun periyotlarda kontrol edilerek kemirgen yoğunluğu, kemirgen kaynakları ve varsa alınması gereken ek tedbirler tespit edilir.

KATOLOG

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha kapsalı bilgi sahibi olmak için bize ulaşabillirsiniz.

İletişim
%d blogcu bunu beğendi: