A stylish WordPress theme for construction companies
WHATSAPP

0530 884 48 17

ADRES

Otobüscüler Sitesi 177. Cad.
No:16/44 Yenimahalle/Ankara

İLAÇLAMA NEDEN YAPILMALIDIR?

Böcekler insanlara direk zarar verdikleri gibi insan sağlığında tehdit ederler. Hamam böceği, bit, pire, sinek ve tahtakurusu gibi böcekler birçok hastalığın taşıyıcısıdırlar. Özellikle tifo, tifüs, sarılık, veba gibi hastalıklara yol açarlar. Özellikle işyerlerindeki böcekler, müşteri ve misafirlerimizi görsel olarak rahatsız ederek istemeden de olsa firmanın itibarını düşürecektir. Dünya nüfusunun %8-25’inin ve astım hastalarının %70’inin hamam böceklerine karşı alerjisi vardır. Işıktan kaçarlar gündüzleri saklandıkları için yoğun popülasyon olsa bile ortalıkta görülmezler. Her türlü besinle beslenebilirler. Dizanteri, gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım,  

İnsanların yaşam alanlarında bulunan haşere ve kemirgenler (fare), çeşitli hastalıklara ve tehlikelere sebep olurlar. İnsan yoğunluğuna bağlı olarak sağlık riskinin yüksek olduğu şantiyeler, AVM’ler, site ve iş kuleleri gibi ortamlarda son teknoloji ürünler ile çalışanların ve müşterilerin hijyen güvenliğini sağlamak gerekir. Dünyamızın karşı karşıya kaldığı koronavirüs salgını gibi sağlığı tehdit eden koşullarda dezenfeksiyon işlemi ve ilaçlama hizmeti BİOPRİME bünyesindeki kriz yönetiminde uzman, güncel ve periyodik eğitimlerden geçmiş personel tarafından yapılır.

 Dezenfeksiyon işlemini 0.4-0.6 mikron çapında dezenfektan maddesini püskürten özel ULV makinalarıyla yapmaktayız. Dezenfektan maddesi yaklaşık olarak 45 dk. İla 90 dk. arasında havada asılı kalır. Uygulanan dezenfektan maddesi evcil hayvanlara eşyalara zarar vermez. Sağlık Bakanlığından onaylı malzemelerdir. Dezenfeksiyon işlemi yapıldıktan sonra herhangi bir temizleme- silme işlemi yapılmamalıdır. Mümkün olduğunca uzun bir zaman dezenfektan maddenin yüzeylere teması sağlanmalıdır.

%d blogcu bunu beğendi: