Garantili Böcek İlaçlama
Garantili Böcek İlaçlama

Garantili Böcek İlaçalama

Ankara genelinde karşılaştığımız onlarca haşere türüne karşı başarılı garantili böcek ilaçlama yaparak, haşerelerden ve onların taşıdıkları bulaşıcı hastalıklardan müşterilerimizi böcek ilaçlama uygulamaları ile sorunsuz bir şekilde korumaktayız.

Garantili Böcek İlaçlama,

Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ve İlgili Belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası olan uzman personeller tarafından yapılır. Firmamızın Ziraat Mühendisleri ve Teknikerleri her türlü böceği tek uygulamada sorunsuz bir şekilde imha etmektedir.

Kesin ve kalıcı çözümlerle Garantili Böcek ilaçlama servisimiz için bize ulaşın

Böcekler havaların ısınmasıyla ve oluşan yüksek nem ile çok hızlı yayılarak yaşam alanlarımızdaki hijyeni yok eder. Bulaşıcı hastalıkları taşır. Bioprime İlaçlama olarak Ankara Böcek İlaçlama Şirketleri arasında en profesyonel hizmeti vermek için 20 yıllık tecrübemiz ile 7/24 çalışmaktayız. Garantili Böcek İlaçlama konusunda en iyi yöntemleri kullanarak Sağlık Bakanlığının yönetmeliklerine uygun olarak % 100 garanti vermekteyiz.

Böcek İlaçlama profesyonellik isteyen bir iş koludur.Türkiye de Radyon üzerinde çalışanlarla birlikte en tehlikeli iş koolarından bir tanesidir.Yapacağınız en küçük hata sizlere geri dönüşümü olmayan büyük kayıplara yol açar. Sadece karşılalaşağınız tehlike hedef canlılardan gelmez.Her böceğe her ilaç kullanılamaz.Miktarı ve çeşidi farklı olmakla beraber aynı zamanda uygulama çeşidi de farklılık gösterir.Örnek vermek gerekirse bir hamamböceğine kullanılan ilaç ile bir tahtakurusuna kullanılan ilaç çok farklıdır.Aynı zamanda uygulama çeşidi birbirinden çok farklılık gösterir.Bazıamatör ilaç firmaları bunları birbirinden ayırt etmeden aynı uygulama çeşidi  ile aynı ilaçları kullanmaya kalkarlar.Sonuç hüsran olur.Sizler mutlaka belgeli ve profesyonel firmalardan destek alın.Hem zamanınız hemde paranız boşuna gitmesin.Bunun yanısıra maruz kalacağınız kimyasalların sizin sağlığınız için ne kadar tehlikeli olacağınıda ayrıca belirtmek isteriz.

İlaçlama esnsında diğer bir dikkat edilmesi gereken konuda hedef alınacak haşere türüdür.Bazı haşere türlerinin yanlarına haddinden fazla kontrosüz yaklaşmak çok tehlikelidir. Bazı saha çalışmaları göstermiştirki kontrosüz yapılan yaklaşımlar ve uygulamalar acı sonuçlar doğurmuştur.Bunlardan en önemlisi kene ilaçlamasıdır.Çok aşırı kontrollü bir ilaçlama gerektirir.Açık alanda keneler insanlardan daha hızlı hareket ederler. Görülmeleri çok zordur. İnsanlardan çekinmezler.Direkt olarak insanlara saldırma eğilimindelerdir. En küçük bir güvenlik açığını affetmezler.Direkt olarak cilt üzerine konaklayıp insan kanıyla beslenirler.Taşıdıkları ölümcül virüs ve mikropları bulaştırırlar.Diğer bir tehlikeli hedef haşerelerden biride eşek arılarıdır.Koloni olarak toplu hareket ederler.yuvalarına kimseyi yaklaştırmak istemezler.Sizi hedef seçtiklerinde kurtulma şansınız yoktur.Yüzlercesi size saldırır.Eğer yeterli korunma ve güvenlik önlemi almamışsanız anaflaktik şok sonucu ölüm kaçınılmazdır.

 

Sizler böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama yı basite almayın.Mutlaka profesyonel böcek ilaçlama firmalarıyla çalışın. Kanunumuza göre böcek ilaçlama sonucu oluşabilecek adli olayla karşılaşırsanız ilaçlamayı yapan firma kadar yaptıranlarda sorumludur.Cezası 25 yıldan başlar.Garantili böcek ilaçlama olarak sizlere yaptığımız işlerin sonucunda işimizin arkasında olduğumuzu söylüyoruz.

Gerekirse sonuç alınamayan uygulamaları ücretsiz bir şekilde yeniliyoruz.

Konu hakkında profesyonel destek almak için Bioprime İlaçlama ve Çankaya Böcek İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.