Bir Fare İlaçlama Hizmetinden Ne Zaman Yararlanmalısınız?
Bir Fare İlaçlama Hizmetinden Ne Zaman Yararlanmalısınız?

Bir Fare İlaçlama Hizmetinden Ne Zaman Yararlanmalısınız?

Fare ilaçlama, fare istilası ile karşılaşmanız durumnda almanız gereken hizmettir. Kemirgenlerin alışkanlıklarını ve davranışlarını anlayarak onları tespit edip ortadan kaldıracak donanıma sahibiz. Aşağıdaki kemirgen istilası belirtilerinden herhangi birini fark ederseniz, hemen Bioprime ile iletişime geçin:

  • Canlı veya ölü bir kemirgen tespit etmek, bir istilanın en bariz işaretidir.
  • Yerde, tezgahlarda veya raflarda dışkı ve idrar
  • Yapının etrafındaki yuvaları fark etmek
  • Zemin seviyesine yakın duvarlarda yağlı lekeler
  • Ahşap, halı, sineklikli kapılar, mobilyalar, döşemeler, kablolar ve yiyeceklerde kemiren ve açıklanamayan hasar.
  • Süpürgelikler boyunca, kirişlerin etrafında ve yerdeki yuvalara gidip gelen aşınmış yollar veya pistler
  • Açıklayamadığın izleri görmek
  • Duvarlarda ve tavanlarda tırmalama veya hışırtı gibi açıklanamayan sesler

Fare Yakalama ve İlaçlama Teknikleri

Haşere yönetimi teknisyeni, farklı kemirgen tuzakları kullanabilir. Bir istilanın ne kadar ciddi olduğuna bağlı olarak, Bioprime teknisyeniniz sorunu ortadan kaldırmak için çeşitli cihazlar önerecek ve kuracaktır. Tecrübe ve uzmanlığımızdan yararlanarak, sorunu zamanında ve profesyonel araçlar kullanarak güvenli bir şekilde ortadan kaldırabiliriz. Bir Bioprime teknisyeni ayrıca, optimum sonuçlar için cihazları kurmak için en iyi konumları belirleyebilecektir.

 

 

Kemirgen Yemi

Yemler genellikle tohumlardan, tahıllardan, fıstık ezmesinden, yağlardan ve farelerin çekici bulduğu diğer yiyeceklerden oluşur. Yem istasyonları, kemirgen faaliyetinin görüldüğü alanlara yerleştirilebilir. Kemirgenleri yemleyerek evinizde rahatsız olma ihtimalleri azalır.

Kemirgen öldürücüler, kurcalamaya dayanıklı yem istasyonlarında güvence altına alınır ve kemirgen faaliyetini ortadan kaldırmaya yardımcı olabilecek stratejik alanlarda kullanılır. Bu kemirgen yemi, tüketildikten sonra kemirgenleri ortadan kaldırmak için üretilmiştir. Kemirgen öldürücüler, herhangi bir evcil hayvana veya sakine zarar vermemek için stratejik olarak yerleştirilmeleri gerektiğinden, profesyonel haşere kontrol ekipleri tarafından ele alınmalıdır.

Dezenfekte Etme 

Kemirgenler önemli sağlık riskleri oluşturduklarından, kemirgen sorunuyla uğraşırken uygun sanitasyon şarttır. Kemirgen istilasının kontrol altında kalmasını sağlamak için kemirgen atığının uzaklaştırılması veya dezenfekte edilmesi gerekir. Bir Bioprime teknisyeni, malzemeleri çıkarmadan ve alanı dezenfekte etmeden önce herhangi bir kemirgen atığı veya kalıntısının belirlenmesine yardımcı olabilir.

Kemirgen Koruma

Kemirgenler yollar boyunca seyahat etmeyi ve yiyecek ve yuvalama yerlerine erişmek için kemirgen deliklerini kullanmayı tercih eder. Bu yollar, kemirgenlere dayanıklı kalafatla delikler kapatılarak ortadan kaldırılmalıdır. Giriş noktalarını mühürlemek için kemirgenleri dışlama hizmetleri ve bir binayı kemirgen zararlıları için daha az yaşanabilir hale getirmek için kemirgen koruma hizmetleri sunuyoruz.

Konu hakkında profesyonel destek almak için Bioprime İlaçlama Ve Çankaya Böcek ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.