Ankara Ev İlaçlama Yöntemleri
Ankara Ev İlaçlama Yöntemleri

Ankara Ev ilaçlama Yöntemleri

Yaşam alanlarımızın davetsiz misafirleri böcek türleri ve fare ilaçlama işi ciddi ve yetkinlik gerektiren bir iştir. Ankara ev ilaçlama yöntemleri  için kullanılan ilaçlar sürekli geliştirilmektedir. Bunun başlıca sebebi haşere ve böcekler geçirdikleri mutasyonları ile ilaçlara karşı bağışıklık kazanırlar. İlaçlama işini ruhsatsız ve eğitimsiz tabiri caiz ise merdiven altı firma ve kişilere yaptırmanız yarardan çok zararı olacaktır. Yanlış yapılan böcek ilaçlama yöntemi ve kullanılan ilaç haşerelere değil size zarar verecektir. BioprimeAnkara böcek ilaçlama şirketi haşere ve kemirgen türlerine göre farklı ilaç ve farklı yöntemler ile ilaçlama yöntemi uygulamaktadır. Uygulamasını yaptığımız başlıca ilaçlama yöntemlerimiz.

Ankara Ev İlaçlama Yöntemleri ni belirlemek uzmanlık ister

 

Kokusuz Ankara Ev İlaçlama Yöntemleri;

 

Bu ilaçlama yöntemi genel olarak ilaçlama firmalarının en sık kullandığı yöntemdir. Kokusuz Ankara Ev İlaçlama  Yöntemleri ile yapılan ev, ofis, iş yerinde mekanı terk etmenize gerek yoktur. İlaçlamanın maksimum etki göstermesi için ilaçlanan yerlerde en az üç gün boyunca paspas veya ıslak silme işlemi yapılmaması geekir.

Kokulu  Ankara Ev İlaçlama Yöntemleri;

Kokulu Ankara Ev İlaçlama Yöntemleri; Çok yoğun böcek istilası diyeceğimiz zamanlarda özellikle pire, toz böceği gibi haşereler için kullanılır. Kokulu ilaçlama yapılan mekan en az 7-8 saat boşaltılmalı, tekrar mekana girildiğinde en az 2 saat havalandırılmalıdır. Mutfakta özellikle kalacak ilaç kalıntıları için titiz bir şekilde temizlik yapılmalıdır.

Jel  Ankara Ev İlaçlama Yöntemleri;

Jel Ankara Ev İlaçlama Yöntemleri özellikle hamam böceği türleri kalorifer böceği, alman hamam böceği üzerinde çok etkilidir. Hamam böcekleri için çekici etkisi olan bu jel tipi yemler domino etkisi ile ölen böceği yiyen böcekleri de yok edecektir. Özellikle mutfak ve gıdaların olduğu yerleri böceklerin istila ettiği zaman uygulanır. Bu ilaçlama yöntemi ile ulaşılması güç kuytu köşelerdeki böcek yuvalarına bile etki edilir.

Ankara ev ilaçlama yöntemleri böcek çeşidi,miktarı ve çevresel koşullara bağlı olarak değişebilir.

 

 

Ankara Ev İlaçlama Yöntemlerini Belirlemek

Ankara Ev İlaçlama Yöntemleri belirlemek  saha müdürünün ve uygulayıcı personelin sorumluluğu altındadır.Burada dikkat edimesi gereken hususlar vardır.Her şeyden önce hedef aldığımız böcek türü,miktarı bunlar içinde önemli yer tutar.Bunun yanısıra çevresel faktörleride göz önünde bulundurmak zorundayız. Çevresel faktörlerin en önemlilerinden bazıları ilaçlama yapılan yerin toplu tüketim yeri olup olmadığıdır.İnsan populasyonun çok fazla olduğu yerlerde her istediğimiz ilacı kullanamayız.Özellikle ağır kokulu ilaçlar bu gibi yerlerde kullanılamaz.Hastane,okul,alış veriş merkezleri gibi insan hareketlerinin çok yoğun oldukları yerler önem arzeder. Bu gibi yerlerde kokusuz ilaçlar kullanmak gerekir. huzurevi,kreş,anaokulu,yaşlı bakım merkezleri gibi yerlerde hassas yerlerdir. Kullanılacak ilaçlar özenli ve dikkatli seçilmelidir.aksi takdirde solunum yetmezliği,ilaç alerjisi,anaflaktik şoklar gözlenebilir. Özellikle küçük çocukların ve bebeklerin kaldığı yerlerde bu seçim dahada önem kazanır.bebek ve çocukların bünyeleri,solunum sistemleri,bağışıklık sistemleri bu gibi ilaçları kaldırabilemezler.Genelde çok az irritan etkiye sahip,kokusuz ilaçlar kullanmak gerekir.

Bazen de ağır kokulu ilaçlar kullanmak zorunda kalırız.Bunları genelde insan hareketlerinin olmadığı yada kontrol altında olduğu yerlerde kullanmak zorunda kalırız.Foseptik çukurlarıının,logarlarların,evlerin giderlerinde,çöp toplama ve biriktirme alanlarında kullanılır ve çok etkilidir.Tüm bu kullanım şartlarını saha yöneticisi belirler. Bu uzmanlık ve profesyonel bir çalışma sonucu elde edilmiş bilgiler sonucunda ortaya çıkar.

Konu hakkında profesyonel destek almak için Bioprime İlaçlama Ve Çankaya Böcek ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.