A stylish WordPress theme for construction companies
WHATSAPP

0530 884 48 17

ADRES

Otobüscüler Sitesi 177. Cad.
No:16/44 Yenimahalle/Ankara

Açık Alan

Özellikle yaz aylarında böcek ve kemirgenlerin açık alanlarda görülme sıklığı artar. Sinek, kör sinek, sivrisinek, kara sinek gibi uçan kanatlılar başta olmak üzere; pire, karınca, akrep vb. birçok tür yaz mevsimlerinde daha sık görülmektedir. Yaşam alanlarımız olan yazlıklarımız, evlerimiz, caddeler, pazar alanları veya çöplüklerin yaz aylarında belli periyotlarla ilaçlanması böcek ve kemirgenlere karşı önlem alınmasını sağlar.

Author

Açık alan ilaçlaması, içinde çok sayıda ufak insektisit damlalarının üretilmesine ve bir hava hacmi ile belirli bir süre içinde dağıtılmasına dayanır. Bu damlalar, hedeflenen haşere üzerinde etki yaptığı zaman öldürücü dozda insektisit yaymaktadır. Açık alanda ilaçlama yapmak için kullanılan geleneksel yöntemler termal sislemeyi (kalın bir sis görünümü veren yoğun bir insektisit damla bulutu oluşmaktadır) ve Ultra Düşük Hacim(ULV)(damlacıklar soğuk, mekanik bir aerosol-üreten makine tarafından üretilmektedir.)’ i içermektedir.

Author

Kapalı Alan Dışı Sıvı Ürün Uygulamaları

Tüm kapalı alanların çevresinin 1,5 metre genişliğinde; Yürüyen, Uçan, Sokan, Isıran, Arasıra Gelen ve Bazen Görüle haşerelerin yok edilmesi ve savunma kalkanı oluşturulması için Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen insan sağlığını tehdit etmeyen dış mekan ürünleriyle sıvı ürün uygulamaları yapmaktayız.

Tüm kapalı alanların çevresinin 3 metre genişliğinde; Yürüyen, Uçan, Sokan, Isıran, Arasıra Gelen ve Bazen Görülen haşerelerin yok edilmesi ve savunma kalkanı oluşturulması için Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen insan sağlığını tehdit etmeyen dış mekan ürünleriyle toz ürün uygulamaları yapmaktayız.

KATOLOG

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha kapsalı bilgi sahibi olmak için bize ulaşabillirsiniz.

İletişim
%d blogcu bunu beğendi: